AKCE! Jako dárek Vám pošleme zdarma i verzi obrazu s transparentním pozadím. Akce je časově omezená.

Obraz - starší královský pár

Královský pár v letech.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Kód: 010
299 Kč
Kategorie: Obrazy
obraz na míru z vlastní fotografie kralovsky par2
ZDARMAZDARMA
Doprava zdarma
Doprava zdarma
platí na vše
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
I když budete na druhé straně světa.
Originální obrazy
Originální obrazy
které jinde na světě nenajdete

Originální portrét z vlastních fotografií - královský pár v letech. Jsou moudří, zkušení a mají co předat dalším generacím. Znáte někoho takového? Darujte jim skvělý dárek, díky kterému se můžou cítit jako král a královna.

Náš šikovný grafik vezme obličeje z Vámi poslaných fotografií a připraví Vám profesionální projekt. Jakmile jej schválíte, odešleme Vám ono mistrovské dílo ve vysokém rozlišení. Formát 4:5 (obraz na výšku).

Finální obraz Vám pošleme v elektronické formě. Proč v elektronické formě a jaké to má výhody?

  1. náš digitální obraz můžete použít kolikrát budete chtít - chcete si nechat vyrobit obraz na zeď? Dát si obrázek na hrnek? Na triko? Na puzzle, vytisknout nálepky, nebo třeba diplom? Jistě, jak je libo! Vaše možnosti s tímto elektronickým obrazem jsou neomezené :-)
  2. Je připraven k tisku. Můžete jej obratem poslat do Vámi zvolené tiskárny, kterých je na internetu mnoho (nebo zvolit našeho partnera a mít slevu) a nechat si vyrobit obraz na zeď, či jiné produkty dle Vaší volby.
  3. Rychlost - po schválení návrhu bude u Vás cobydup. Nečekáte na přepravce, máte jej ihned u sebe - v PC, v mobilu či tabletu. Můžete se s ním klidně rovnou pochlubit na sociálních sítích.
  4. Doprava zdarma - kdo by ji neměl rád :-)

 

Příklady využití našeho digitálního obrazu:

Slevy je možné uplatnit po zakoupení našeho digitálního obrazu. Všechny slevové kódy dostanete emailem společně s obrazem.

 

Nevybrali jste si z naší nabídky obrazů? Chcete něco jiného? Jiný rozměr, nějaké úpravy? Napište nám a my Vám vytvoříme obraz podle Vašich představ. Kontaktovat nás můžete ZDE.

 

Chtěli byste udělat větší objednávku, třeba pro celou partu lidí? Napište nám, uděláme Vám cenu :-)

 

 

Zpět do obchodu